Vartai ir varteliai

Projektuojame, gaminame ir montuojame varstomus bei slankiojančius vartus su rankiniu ar automatizuotu nuotolinio valdymo mechanizmu. Metalinių vartų ir vartelių užpildams naudojame įvairias medžiagas: medį, metalinę skardą, metalinius juodo ar nerūdijančio plieno profilius, kaltinius elementus, polikarbonatą, grūdintą stiklą t.t. Dažant vienkomponenčiais ar dvikomponenčiais dažais ir milteliniu būdu spalvos pasirenkamos pagal RAL kodus. Esant poreikiui, metaliniai vartai ir varteliai cinkuojami. Dizainą prideriname prie esamo tvoros ar namo fasado stiliaus.

Varstomi vartai

Klasikiniai varstomi kiemo vartai yra sudaryti iš dviejų varčių, - atsiveriantys į kiemo vidų arba į išorę. Gaminame ir nestandartinius, vienos dalies varstomus vartus. Priklausomai nuo vartų dydžio ir kliento pageidaujamo užpildo, parenkame optimalius metalo profilius. Varstomų vartų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą užtikrina tiksliai suprojektuoti, kokybiškai pagaminti ir sumontuoti vartus laikantys stulpai (betoniniai, mūryti ar plieniniai), tinkamai parinkti lankstai.

Projektuojant varstomus vartus ir vartelius svarbu atsižvelgti į kiemo ar aikštelės erdvę. Esant ribotam kiemo plotui, ergonomiškiau montuoti slenkančius arba į išorę atsidarančius vartus. Pagrindinis varstomų vartų gero veikimo garantas yra tinkamas stulpų, prie kurių bus pritvirtinti vartai, parinkimas bei paruošimas. Betonuojant pamatą, laikančiajam metalo stulpui, būtina iškasti tinkamą gylį, kad veikiami šoninio laužimo bei oro sąlygų jie judėtų kuo mažiau. Liejant betoninius stulpus, būtina viduje įbetonuoti metalo užpildą (armatūras), sustiprinančias konstrukciją. Mūrijant ar liejant stulpą būtina įmontuoti metalines detales vartų lankstų bei automatikos tvirtinimui.

 

Slenkantys vartai

Slenkantys kiemo vartai - puikus sprendimas riboto ploto kiemams, kur varstomiems vartams neužtenka vietos. Priklausomai nuo vartų dydžio ir kliento pageidaujamo užpildo, parenkame optimalius metalo profilius. Slenkančių vartų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą užtikrina tinkamo pamato arba laikančiosios konstrukcijos išbetonavimas. Klientui pageidaujant sumontuojame kiemo vartų automatiką.

Varteliai

Klasikinė vartelių konstrukcija montuojama su viena varčia (2-3 vyriai). Gaminame metalinius nerūdijančio ir juodo plieno lauko vartelius, įkomponuojame kaltinius juodo plieno elementus. Parenkame optimalius varstomų vartelių vyrius, priklausomai nuo vartelių svorio ir reguliavimo krypties. Į vartelius montuojame rankenas, spynas, sklasčius arba kabliukus, priklausomai nuo kliento poreikių.